Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/k4abpro1/jola-dk.com/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5480

Cremino Bakery to urokliwe miejsce, tworzone z pasji, w którym już od wejścia czuć zapach pysznej, włoskiej kawy. Idealnie wpisuje się w charakter tej serii postów nie tylko z uwagi na fakt, że jest pięknym miejscem, chociaż to oczywiście główny jego wyznacznik.

 

Cukiernia znajdująca się w centrum Bielsko-Białej to zdecydowanie wyjątkowe miejsce. Właścicielka, Anna Berezowska, tworząc je, zadbała o każdy, najmniejszy nawet detal wystroju. Nic w tym dziwnego — Ania posiada dyplom architekta wnętrz, a swoją wiedzę uzupełniła, inspirując się estetyką, którą miała okazję podziwiać w Mediolanie.

 

 

Dziwić może za to fakt, że Ania jest… modelką! Zamiłowanie do ciast i deserów to ostatnia rzecz, która może kojarzyć się z modelingiem, a jednak to właśnie ta miłość była punktem wyjścia do otwarcia własnej cukierni.

Lubię historie, które są dowodem na to, że pasja i ciężka praca mogą zaowocować stworzeniem biznesu, który staje się źródłem utrzymania. Lubię też pracować w miejscach, które swoim klimatem zachęcają do sięgnięcia po filiżankę kawy i zaplanowania kolejnych działań lub po prostu nadrobienia zaległości. Takim właśnie miejscem jest Cremino Bakery.

 

 

Wszechstronne zainteresowania i drogi zawodowe niekoniecznie muszą oznaczać brak specjalizacji w wybranej dziedzinie, czego świetnym przykładem są osoby takie jak Ania. Wszechstronność to możliwość rozwoju i szerokie horyzonty, co zdecydowanie sprzyja prowadzeniu własnej działalności. Ważne, aby w odpowiednim momencie i we właściwy sposób wykorzystać zdobyte doświadczenie.

 

 

Cremino Bakery, Bielsko-Biała: strona, fanpage | fot. fotoplastykon