Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/k4abpro1/jola-dk.com/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5480

To już IV edycja MEETBLOGIN, ale ja biorę udział w tym wydarzeniu dopiero po raz drugi. Ogólnopolski zjazd blogerów wnętrzarskich odbędzie się w ramach 10-tej, jubileuszowej edycji Lodz Design Festival. Organizatorzy Lodz Design Festival wybrali czterdziestu najbardziej zaangażowanych, opiniotwórczych, wyselekcjonowanych blogerów wnętrzarskich z całej Polski, którzy wezmą udział w licznych spotkaniach, warsztatach i prelekcjach. Cieszę się, że mam zaszczyt znaleźć się w tej grupie.

Mam nadzieję, że ta edycja będzie zupełnie inna niż poprzednia, bo chociaż po powrocie „ochom i achom” nie było końca to nie wszystko zostało dobrze zorganizowanie. Nie po stronie organizatorów, a mojej…

III edycja przepełniona była prelekcjami i spotkaniami. Wiele osób narzekało na zbyt krótkie przerwy bo ciężko było znaleźć czas na wypicie kawy czy zjedzenie drugiego śniadania. Ja pogorszyłam sprawę jeszcze bardziej bo nie mogąc wyjechać dzień wcześniej, zaspałam i do Łodzi dotarłam dopiero na drugie warsztaty. Kolejnego dnia nie mogłam zostać dłużej, aby po warsztatach porozmawiać z innymi blogerami – obowiązki zawodowe wzywały mnie do domu. W efekcie wróciłam bardzo zadowolona z wydarzenia ale także bardzo zmęczona bieganiną, a do tego chora! W tym roku MEETBLOGIN zaplanowane zostało na 3 dni więc mam nadzieję, że wszystko odbędzie się w nieco spokojniejszym tempie a ja ze swojej strony również zadbam o to, aby wygospodarować chociaż niewielki „zapas czasu”.

 

dsc_0044

 

Zdjęcia, które dostarczyła nam Ula były świetnej jakości ale jak nietrudno się domyślić, na niewiele kadrów udało mi się załapać! Karta pamięci mojego aparatu była prawie pełna ale większość zdjęć dotyczyła wystaw Lodz Design Festival. Wystawy były świetne ale rozumiem, że nie każdego tylko one interesowały – zabrakło fotorelacji z podróży, wnętrz hotelowych i spotkań w ramach Meetblogin, co jak się okazało, także chcieliście zobaczyć. W tym roku postaram się zadbać o bardziej obszerną fotorelację.

 

dsc_0104

 

Przyznaję się bez bicia, że nie znam większości blogerów, którzy także widnieją na liście uczestników! Blogi wnętrzarskie zajmują stosunkowo niewiele miejsca w blogosferze a mimo to ciężko mi ciągle być na bieżąco. Nie będę nawet pisać jak głupio czułam się w zeszłym roku rozmawiając z kolegami i koleżankami z branży, nie wiedząc właściwie nic na ich temat. Spotkanie 40. blogerów wnętrzarskich to nie impreza, w której bierze udział kilkuset ludzi więc w tym roku postanowiłam dokładnie zapoznać się z listą uczestników i chociaż na chwilkę zajrzeć do ich miejsc w sieci.

Nie odkładać nic na później – to moje postanowienie dotyczące tegorocznej edycji. W ubiegłym roku wracałam do domu z głową pełną pomysłów i zapałem do pracy. W przypadku niektórych z nich na zapale niestety się skończyło. Teraz obiecałam sobie, zanotować wszystkie myśli jakie przyjdą mi do głowy w trakcie zjazdu, abym mogła powrócić do nich nawet za kilka miesięcy.

 


dsc_0016

 

* Relację z III edycji znajdziecie tutaj:

ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL & MEETBLOGIN2015