Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/k4abpro1/jola-dk.com/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5480

Ostatni weekend spędziłam w Łodzi. Stało się tak za sprawą Meetblogin, na które zostałam zaproszona oraz Łódź Design Festival, w ramach którego odbywało się spotkanie.

Prelekcje były świetne i inspirujące. Wykłady z dziedziny architektury i produktowe poszczególnych marek to świetna inspiracja do planowania kolejnych metamorfoz w swoich (i nie tylko swoich) domach. Wykłady dotyczące marketingu to ogrom wiedzy w pigułce, którą koniecznie trzeba wykorzystać. Dodając do tego wystawy na Łódź Design – lepszego weekendu nie można było sobie wyobrazić!

Wykłady odbywały się w tym samym miejscu, gdzie Łódź Design. Same budynki już wprawiały mnie w zachwyt. Motyw cegły jest jednym z moich ulubionych, a tam cegła była WSZĘDZIE (tak jak design ;)).

 

DSC_0068

 

Druga część odbywała się w Book&Cook – koniecznie odwiedźcie to miejsce będąc w Łodzi! Klimat, jaki tam panuje, jest nie do opisania.

Drugiego dnia, po prelekcjach udaliśmy się na wycieczkę po wystawach – wszystkie były fenomenalne! Starałam się przez cały czas relacjonować wszystko na snapchacie i instagramie. Domki stanowiące element dekoracyjny to ozdoba, którą z chęcią przygarnęłabym do swojego domu.

 

Drewniane oprawki wpadły mi w oko już jakiś czas temu. Po zobaczeniu na żywo kilku modeli, chyba skuszę się na nową parę okularów. 🙂

DSC_0098

Łódź Design Festival

 

Ogromne podziękowania należą się Uli z Interiorsdesignblog za organizację Meetblogin – kawał naprawdę dobrej roboty!

 

meetblogin2015_dziekujemy