Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/k4abpro1/jola-dk.com/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5480

Pocieszcie mnie i powiedzcie, że u Was przygotowania do wyjścia z domu wyglądają podobnie… Pośpiech, bieganina i… tylko jedna łazienka! W tej sytuacji nie pomagają nawet dwie umywalki w naszej łazience, bo gdy ja chciałabym na spokojnie wykonać perfekcyjny makijaż to mój mąż wskakuje pod prysznic i lustro od razu jest zaparowane. W efekcie wychodzę z łazienki prasować ubrania, a gdy już ponownie do niej wrócę to okazuje się, że do wyjścia pozostało 10 minut więc z prędkością światła wykonuję codzienny make-up. Poza tym, przechowywanie perfum i innych kosmetyków w pomieszczeniu wilgotnym i permanentnie zaparowanym niekoniecznie dobrze na nie wpływa. W efekcie, coraz częściej zaczynam zastanawiać się nad wygospodarowaniem miejsca na chociaż niewielką toaletkę w sypialni.

Już teraz zaczęłam rozglądać się za odpowiednimi meblami, bo jeżeli zdecyduję się na toaletkę to muszę uwzględnić ją w projekcie zanim zaczniemy zmiany w sypialni. Buszując w sieci natrafiłam na stronę: http://lapuella.pl/pl/c/Meble-Fryzjerskie/121, gdzie znalazłam mnóstwo inspiracji! Najbardziej przypadła mi do gustu seria Ayala Royal – stylowa, elegancka i bardzo kobieca. Wiem, że są to profesjonalne meble do salonu fryzjerskiego, ale warto inwestować w przedmioty dobrej jakości, jeżeli nie planuje się ich wymiany w najbliższym czasie. Fotel fryzjerski, sofa, myjnia czy też meble do recepcji zupełnie mnie nie interesują. Za to zwróciłam uwagę na krzesło, stolik i konsoletę z tej serii.

 

 

Mam jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji. Ciągle zastanawiam się, czy na pewno dobrym pomysłem jest wstawianie toaletki do i tak niewielkiej sypialni. Nie mam pewności, czy aby na pewno będę codziennie z niej korzystać. Może okazać się, że niepotrzebnie wydałam pieniądze. Mój mąż na co dzień wstaje dużo później niż ja, a na poranny makijaż i tak nie mam więcej czasu niż 5-10 minut. Czy warto więc aranżować toaletkę tylko po to, aby korzystać z niej przed wieczornymi wyjściami?

Jeżeli posiadacie w domu toaletki to koniecznie dajcie mi znać, czy się sprawdzają i czy faktycznie często z nich korzystacie. Jeżeli macie zdjęcia to również możecie je podesłać. 🙂