Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/k4abpro1/jola-dk.com/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5480

[edit]

WYNIKI!

Właścicielką pięknego obrazu zostanie p. Karolina, autorka poniższego komentarza:

 

Hmmm, chyba malarstwo jest obecnie abstrakcją, w zupełnie nie malarskim tego słowa znaczeniu. A wszystko to przez modne i łatwo dostępne plakaty (?), które czarno na białym mają wypisane ciekawe slogany i dizajnerskie wzory – patrzysz i masz, niczego nie wymagają. A przyznam się… i ja dałam się złapać na haczyk, chodź preferują bardziej skomplikowane wzory. Lubię patrzeć i zastanawiać się, tak jak teraz się zastanawiam, dlaczego właściwie zapomniałam o mojej ulubionej abstrakcji? Cofnijmy się trochę w czasie…

…Mała Karolinka lubiła patrzeć się w niebo albo w rozlane mleko, lubiła też malować, więc naturalnie malowała te chmury i inne plamy na kartkach. Na pytanie „co namalowałaś?” mamie odpowiadała, że psa, tacie, że „to przecież jest księżniczka, nie poznajesz?”, w wersji dla cioci ze wsi ten sam obrazek przedstawiał świnkę – kto co lubi 🙂

…Duża Karolina chętnie w zimny jesienny wieczór razem ze swoją 6 letnią córką pogapiłyby się w abstrakcję w ulubionych kolorach (niebieski i czarny) i znalazłyby tam żabę wychodzącą z jeziorka, ptaszka lecącego po niebie, gwiazdy w kosmosie…

Warto się czasem zatrzymać na chwilę i w sztuce, w mojej ulubionej abstrakcji, poszukać prostych rzeczy, miłych wspomnień, bawić się nią i rozwijać wyobraźnię… Jolu, dziękuję, że mi tym wpisem o tym przypomniałaś. Dziękuję też Pani Edycie za to, że ten piękny obraz namalowała i przekazała na konkurs, znów pragnę sztuki której można dotknąć i poczuć jej fakturę. Nie będę ukrywać, że ten obraz stał się już dla mnie trochę sentymentalny, więc będę mocno trzymać kciuki by trafił do mojego mieszkanka, za 7 szczęśliwych dni się okaże 🙂 Pozdrawiam!

 

Gratuluję! 🙂

* Pracownia artystyczna Pasja przygotowała dla wszystkich uczestników konkursu 20% zniżkę na zakup wielkoformatowej abstrakcji. Zniżka na hasło: JOLA-DK. 🙂

 

***

CO JEST NAGRODĄ?

 

Obraz Pracowni artystycznej Pasja o wartości 500 zł.

Abstrakcja składa się z 3 obrazów (80 cm x 40 cm – całościowy wymiar po zestawieniu to 80 cm x 120 cm). Technika malarska – farby akrylowe na płótnie. Obraz został zawerniksowany, co gwarantuje wyższą odporność na kurz, promienie słoneczne i zachowuje kolor na bardzo długo.

 

CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

 

1. napisz w komentarzu, jakie obrazy lubisz najbardziej?
2. polub fanpage bloga JOLA-DK
 <KLIK>
3. polub fanpage Pracowni artystycznej Pasja
<KLIK>

 

W moim przypadku zdecydowanie triumfują właśnie abstrakcje. Gdybym miała zakupić obraz do swojego „M” to abstrakcje mogłyby konkurować wyłącznie z architekturą. Ciekawa jestem Waszych opinii! ?

 

CZAS TRWANIA KONKURSU

 

Odpowiedzi możecie nadsyłać do 28 września 2016. Wyniki ogłoszone zostaną na blogu w dniu 30 września 2016.

 

Z MIŁOŚCI DO SZTUKI – PRACOWNIA ARTYSTYCZNA PASJA

 

Regulamin konkursu JAK Z OBRAZKA

Regulamin konkursu „JAK Z OBRAZKA”

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu jest JOLA-DK.

2. Za uczestnika konkursu uznaje się osobę, która w określonym przez Regulamin konkursu zwanym dalej „Regulaminem” terminie, prześle odpowiedź na pytanie konkursowe zwane dalej „odpowiedzią konkursową”.

3. Komunikaty i informacje na temat Konkursu publikowane będą na stronie www.jola-dk.com. O wyniku laureat zostanie powiadomiony w prywatnej wiadomości.

4. Konkurs nie jest w żaden sposób organizowany lub sponsorowany we współpracy z Facebookiem.

5. Uczestnik promocji powierza informacje takie jak imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail Organizatorowi konkursu, a nie serwisowi Facebook.

6. Konkurs nie stanowi gry losowej w rozumieniu ustawy o grach i zakładach wzajemnych.

II. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. W Konkursie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba fizyczna, która odpowie w komentarzu pod postem konkursowym na blogu www.jola-dk.com na pytanie „Napisz, jakie obrazy lubisz najbardziej?” oraz polubi fanpage JOLA-DK i Pracownia artystyczna Pasja.

2. Nadesłanie odpowiedzi konkursowej przez uczestnika jest jednoznaczne z potwierdzeniem woli uczestnictwa w Konkursie.

3. Przystępując do Konkursu uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora.

4. W ramach przystąpienia do Konkursu uczestnik oświadcza, że:

· posiada pełnię praw autorskich, osobistych i majątkowych do odpowiedzi konkursowej,

· zgłoszone do Konkursu odpowiedzi konkursowe nie naruszają praw osób trzecich, w szczególności praw majątkowych i osobistych, a także praw autorskich innych podmiotów;

· udziela organizatorowi Konkursu bezterminowej i nieodpłatnej zgody na korzystanie z odpowiedzi konkursowych w celu jej publikacji bez ograniczeń czasowych i terytorialnych.

5. W przypadku pojawienia się ze strony osób trzecich ewentualnych roszczeń wynikających z tytułu naruszenia praw autorskich lub innych praw osobistych przez uczestnika, uczestnik zobowiązany będzie, jako osoba wyłącznie odpowiedzialna, do pokrycia wszelkich szkód oraz roszczeń odszkodowawczych.

III. ODPOWIEDZI KONKURSOWE

1. Odpowiedzi konkursowe muszą być dostarczone w formie elektronicznej.

2. Długość odpowiedzi jest dowolna.

3. Odpowiedzi konkursowe muszą odzwierciedlać temat konkursu.

4. Uczestnik Konkursu może zgłosić tylko jedną odpowiedź konkursową.

5. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w Konkursie odpowiedzi

konkursowych sprzecznych z przepisami prawa, dobrymi obyczajami lub z innych

względów powodujących, że nie nadają się one do publicznej prezentacji i rozpowszechniania.

6. O wykluczeniu odpowiedzi konkursowych decyduje organizator. Decyzja organizatora

jest ostateczna i nie ma od niej odwołania.

IV. HARMONOGRAM KONKURSU

1. Termin zgłaszania odpowiedzi konkursowych upływa 28 września 2016 roku.

2. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 30 września 2016 roku.

V. JURY

1. Oceny zgłoszonych odpowiedzi konkursowych dokona autorka JOLA-DK, której zadaniem jest:

– rzetelna, sumienna i obiektywna ocena odpowiedzi konkursowych,

– wybór jednego laureata Konkursu.

2. Decyzja Jury jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.

VI. NAGRODY

1. Pracownia artystyczna Pasja przeznacza na nagrodę obraz.

2. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.

3. Organizator Konkursu kontaktować będzie się z laureatem Konkursu osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

4. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu www.jola-dk.com.

VII. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORGANIZATORA

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne problemy techniczne, w szczególności związane ze zgłaszanymi pracami, które mogłyby mieć wpływ na wypełnienie warunków uczestnictwa w konkursie.

2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nie odebranie nagrody przez laureata Konkursu, w przypadku gdy brak odbioru wynikł z przyczyn niezależnych od Organizatora.

3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw autorskich lub innych praw osobistych przez uczestnika Konkursu.

VIII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w Regulaminie Konkursu. Wszelkie zmiany dokonane przez organizatora będą publikowane na blogu www.jola-dk.com.