Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/k4abpro1/jola-dk.com/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5480

Instagram to niewątpliwie źródło inspiracji. Dbając o jakość obserwowanych profili, można uchronić się przed przypadkowymi treściami i stosem reklam. Planując aranżację tarasu lub balkonu, z pewnością warto zerknąć na poniższe profile.

 

 

marzena.marideko


Balkon Marzenki zachęca do tego, aby choć na chwilę zwolnić tempo i w pełni wykorzystać ciepły letni wieczór. Materac, stos poduszek i lampiony niewątpliwie potrafią stworzyć wyjątkową atmosferę.

 

 

Aranżacja balkonu zachwyca, jednak prawdziwą furorę na polskim instagramie robi nie balkon, a taras Marzeny. Kino letnie, hamak, a nawet miejsce do organizowania przyjęć w ogrodzie — tak wydzielone strefy pozwalają w pełni korzystać z tej przestrzeni.

 

 

deer.home


Nie potrzeba wielkiej powierzchni, aby stworzyć własne miejsce relaksu. Aranżacja Pauliny może być źródłem inspiracji dla właścicieli niewielkich balkonów w blokowych mieszkaniach.

 

 

oliv.home


Kolejny „blokowy” balkon, na który nie można nie zwrócić uwagi. Porwie wszystkich boho-miłośników i rozkocha w tym stylu nawet tych, którzy zarzekają się, że to nie ich bajka.

 

wendy_studiozinnig


I na koniec coś mało popularnego w Polsce a niezwykle urokliwego — weranda. Wendy jest szczęśliwą posiadaczką tej cudownej przestrzeni, a także przestrzeni wokół domu.