Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/k4abpro1/jola-dk.com/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5480

Wakacje to czas, gdy wszyscy wokół remontują swoje domy i mieszkania. Nim się obejrzymy, po ciepłych, letnich miesiącach w ekspresowym tempie przychodzą coraz to krótsze dni, a zaraz po nich święta. Zanim jednak zaczniemy nucić pod nosem kolędy a dom ogarnie zapach pierniczków, czekają nas jeszcze długie, jesienne wieczory.

 

Jesień to zdecydowanie najmniej lubiana przeze mnie pora roku. Zawsze wtedy dopada mnie spadek formy fizycznej i psychicznej i jest to etap pewnego „przestoju”. Mimo wszystko staram się nie marudzić i doszukiwać pozytywnych stron tej pory roku, bo jakoś tę jesień trzeba przeżyć a i „niemoc twórcza” raz na jakiś czas jest potrzebna, żeby chwilę później móc cieszyć się pełnią energii. Plusy jesieni? Piękny krajobraz i długie wieczory. Żeby nie dać się chandrze, warto spędzać je w gronie bliskich. To dobry czas na odwiedziny i zobaczenie efektów wakacyjnych metamorfoz wnętrz przyjaciół.

 

dsc_0079

 

Zawsze wtedy pojawia się problem, jaki prezent będzie odpowiedni na tzw. „parapetówkę”? Ja uważam, że cena prezentu nie ma większego znaczenia – ważniejsza jest jego funkcjonalność. Czasem lepiej podarować drobiazg, który przyda się właścicielom niż uszczęśliwiać kogoś na siłę przedmiotami, które będą tylko przeszkadzać. Mi z pomocą przychodzi  porównywarka internetowa okazje.info – w kilka chwil odnajduję przedmiot którego szukam, a dodatkowo mogę określić kwotę, jaką chcę przeznaczyć na prezent. Wszystko w kilka chwil, bez wychodzenia z domu!

 

Jesteście ciekawi moich propozycji?

 

 

do-501. Wiklinowy koszyk TIN TOURS (36,00 pln) | 2. Zaparzacz BUDDY (39,00 pln) |
3. Kawiarka ODELO (31,00 pln)

 

 

do-1501. Zestaw łazienkowy STARS (119,00 pln) | 2. Filiżanki do plnespresso KATIE ALICE (129,00 pln) |
3. Kieliszek do białych win EVA SOLO (132,00 pln)

do-500-zl1. Lampa GOTEBORG (365,00 pln) | 2. Zestaw garnków FLORINA NEBULA (335,00 pln)

 

 

* post powstał w ramach współpracy z okazje.info