Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/k4abpro1/jola-dk.com/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5480

Pisząc ostatniego posta zastanawiałam się jak to jest, że niby pewne wnętrza mnie zachwycają i wszystko jest w nich zaaranżowane tak jak lubię a jednocześnie nie mogę powiedzieć, że wnętrza te są w stu procentach zgodne z moim gustem. Przyjrzałam się uważniej tym fotografiom i odpowiedź stała się jasna – brak w nich drewna!

W jednym z postów z serii WNĘTRZARSKIE Q&A odpowiadałam na pytanie co jest lepsze – PARKIETY CZY PANELE? Moje zdanie na ten temat nadal się nie zmieniło i tak naprawdę nie ma dla mnie znaczenia, czy w mieszkaniu znajdują się parkiety czy deski podłogowe – grunt, żeby było drewno! W naszym obecnym mieszkaniu na podłodze znajdują się panele i chociaż gdybym miała możliwość zamienić je na parkiet to zrobiłabym to bez chwili zastanowienia (!!!), uwielbiam ich odcień. Na stronie http://www.prodexpol.pl/ znaleźć można nie tylko drewniane podłogi i deski tarasowe, ale także drewniane drzwi wewnętrzne, listwy i schody.

 

Kocham drewno od zawsze! Już jako dziecko uwielbiałam jego świeży zapach. Pewnego razu pojechaliśmy odwiedzić znajomych rodziców, którzy dopiero co wprowadzili się do nowo wybudowanego domu. Wszyscy wygodnie rozsiedli się w salonie a ja… cały wieczór przeleżałam na schodach, zachwycona ich cudownym zapachem! 🙂 Od tamtego czasu minęło już około 20 lat a moja miłość do drewna ani trochę nie zmalała. Uważam, że dom czy mieszkanie bez drewna traci wiele ciepła i przytulności. Lubię „surowe klimaty” jednak najbardziej lubię gdy są one przełamane ciepłem drewna.