Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/k4abpro1/jola-dk.com/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5480
Kilka miesięcy temu opisywałam relacje ze spotkania Blog in talk w Krakowie. Tym razem miałam przyjemność uczestniczyć w Blog in talk, które odbyło się w Katowicach.
Organizatorzy, Magda i Piotr z Blogów wnętrzarskich, stanęli na wysokości zadania – miejsce które wybrali zdecydowanie mnie zachwyciło. Leżaki, butelki, skrzynki – wszystko to stworzyło klimat, dzięki któremu można było zapomnieć, że znajdujemy się w samym centrum miasta! Nie wspominając już o pysznym jedzeniu jakie serwuje restauracja KAFEJ. Kto był i o czym rozmawialiśmy?

na zdjęciu kolejno: Marcelina z sisters about, Violetta z moja sekretera, Paweł z hanuskowy kącik, Magda z wnętrza Zewnętrza, Lilla z kokonlilli, Anna z coach your home, Agnieszka z agnieszkabuchta, Joanna z aranzstudiownetrz, ten koleś jeszcze nie ma bloga – na razie tylko się przysłuchiwał i ja.

„DOBRY BLOG, CZYLI JAKI?”

Po wyjściu ze spotkania temat nadal był dla mnie otwarty bo nie sposób jednoznacznie określić, który blog jest dobry. Każdy z czytelników posiada własny gust i wyszukuje w sieci treści, które spełniają jego oczekiwania. Być może nie chodzi o to, aby zdobyć receptę na jeden, dobry blog ale o to, aby ulepszać swój i starać się określić własne, właściwe cele blogowania? W końcu, jak już kiedyś wspominałam, to cele są najważniejsze. 🙂

* sponsorami spotkania blogerów byli: Orange i Śnieżka

więcej zdjęć na moim profilu na instagramie