Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/k4abpro1/jola-dk.com/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5480
W zeszłym miesiącu prezentowałam mój przedpokój w takim stanie, w jakim był podczas zakupu mieszkania. Dzisiaj rozpoczynam cykl postów, w których pokażę mieszkanie po remoncie.
Nie ukrywam, że finanse przeznaczone na remont i urządzenie mieszkania były ściśle określone. Nie szukałam oszczędności tam, gdzie nie warto było ich szukać i kupowałam materiały dobrej jakości. Z tego powodu środki przeznaczone np. na zakup mebli znacznie się zmniejszyły i czekało mnie sporo kompromisów. W efekcie końcowym, w każdym z pomieszczeń zastosowane zostały zupełnie inne rozwiązania niż te, które początkowo były planowane.
Zapraszam na „before and after” przedpokoju! 🙂

 

Przedpokój posiada całkiem sporą powierzchnię jak na mieszkanie w wieżowcu.

 

 

Wizję czerwonej cegły na ścianie miałam już w momencie gdy pierwszy raz weszłam do tego mieszkania! 🙂

 

Lustro było koloru szarobrązowego. Zostało zakupione za czasów wynajmowanego mieszkania więc teraz wymagało przemalowania.

 

Uwielbiam efekt świetlny jaki dają plafony w przedpokoju. 🙂

 

Od początku wiedziałam, że chcę zamontować białe drzwi wewnętrzne. Prezentują się elegancko i optycznie nie przytłumiają wnętrza.

Przedpokój to jedno z dwóch pomieszczeń w całym mieszkaniu, które uznaję za skończone i w którym na chwilę obecną nie planuję nic zmieniać. 🙂