Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/k4abpro1/jola-dk.com/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5480

Wiecie za co najbardziej lubię Elle Decoration? Za to, że z każdym nowym wydaniem trafiam na artykuł, w którym znajduję nowe inspiracje i zastanawiam się jak to możliwe, że wcześniej nie wiedziałam o istnieniu danej osoby i jej twórczości lub nie natknęłam się na pewne rozwiązania.

Tak było i tym razem – poznajcie Julię Sherman!

źródło zdjęcia: http://www.saladforpresident.com/

Julia prowadzi bloga http://www.saladforpresident.com/. Zdjęcia potraw są piękne i estetyczne, co od razu mnie zauroczyło. Jednak sałatki sałatkami, mnie bardziej interesuje wnętrze, w którym Julia tworzy swoje kulinarne arcydzieła. Jej kuchnia wygląda cudownie!

Plan na remont mojej kuchni póki co nadal pozostaje tylko w sferze planów ale mam nadzieję, że już niedługo podzielę się z Wami efektami metamorfozy. Chyba dlatego, że ciągle myślę o tym remoncie, podświadomie zwracam uwagę na wszystkie kuchnie z niebieskimi meblami. W przypadku kuchni Julii nie chodzi o same meble – tutaj liczy się całokształt, który tworzą przede wszystkim detale!

Jeżeli odczuwacie niedosyt, zerknijcie na instagram Julii. Znajdziecie tam nie tylko fotografie kulinarne, ale także zdjęcia pięknych wnętrz i migawki z podróży.

 

Pretty things. Shooting with @monicapierini and @shayharrington

A photo posted by Julia Sherman (@saladforpresident) on

 

 

It's good to be home.

A photo posted by Julia Sherman (@saladforpresident) on