Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/k4abpro1/jola-dk.com/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5480

Ile razy ja już wspominałam, że uwielbiam Elle Decoration za to, że w każdym numerze znajduję informację, o której wcześniej nie miałam pojęcia? Tym razem natrafiłam na GALLERY STORE – portal młodych artystów.

Na stronie http://www.gallerystore.pl/ znajduje się ponad 6000 obrazów młodych polskich artystów. Oferta dotyczy nie tylko malarstwa olejnego, akrylowego, ale także grafik i rysunków, grafik cyfrowych, fotografii, ceramiki oraz sztuki użytkowej.

Wiele razy słyszałam, że nie każdego stać na kupno dzieł sztuki. Tymczasem nie chodzi przecież o to, aby kupować obrazy znanych artystów, które kosztują tyle ile kawalerka w stolicy jeżeli kogoś na to nie stać! Można jednak stworzyć niepowtarzalne wnętrze decydując się na zakup dzieł sztuki wykonanych przez młodych artystów, a przy tym wesprzeć ich rozwój i twórczość. I chociaż sama w mieszkaniu posiadam jedynie postery (dobrej jakości grafiki również uwielbiam) to powolutku przymierzam się do zakupu pięknego obrazu, idealnie pasującego do naszych czterech kątów. Bezsprzeczną wyższością obrazów nad posterami jest to, że jako jedyni możemy być właścicielami danego egzemplarza a przecież o to chodzi, aby nasze wnętrza odzwierciedlały osobowość domowników.