Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim dużo zdrowia oraz wiele radości i przede wszystkim czasu spędzonego z najbliższymi.

Te dni w roku są wyjątkowe nie tylko dlatego, że wymieniamy się prezentami i zajadamy się pysznościami ale przede wszystkim dlatego, że dzielimy się z innymi tym, co jest najważniejsze i bezcenne – swoim czasem. Aktualnie żyjemy bardzo szybko i podczas tej gonitwy za „lepszym jutro” tak bardzo brakuje czasu dla tych, którzy najbardziej na niego zasługują… Niech chociaż przez kilka dni będzie inaczej. Nie zapominajcie również o tych, którzy nie mieli tyle szczęścia co Wy i nie mogą świętować w taki sam sposób. Okazujcie im swoje wsparcie i pomoc nie tylko teraz, nie tylko w Święta, ale przez cały rok.

Dla nas te święta są szczególne – to pierwsze Święta, które spędzamy w naszym nowym mieszkaniu. Nie szaleliśmy z wystrojem, bo Wigilię i kolejne dni spędzamy u rodziców ale chcieliśmy i u siebie stworzyć ten wyjątkowy klimat, aby świąteczne poranki i wieczory były przyjemniejsze. Na drzwiach pojawił się wieniec, a w salonie stanęła piękna, żywa choinka (świerk srebrny). Przystrojona minimalistycznie, w kolorach bieli, srebra i czerwieni. Akcent świąteczny pojawił się również w kilku innych miejscach w postaci drobnych detali.

PS. Jeżeli w czasie świątecznych dni chcielibyście poszukać wnętrzarskich inspiracji to koniecznie zerknijcie na stronę http://www.homesquare.pl/ – ja totalnie przepadłam! 🙂