Pisałam Wam już co nieco o moich planach dotyczących domowej galerii – póki co, z uwagi na nowego lokatora bliżej mi do planowania kolejnego remontu niż do dekorowania mojego „M”. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abym nie mogła podsunąć Wam kolejnego ciekawego adresu w sieci. 🙂

Pracownia artystyczna Pasja tworzona jest z miłości do sztuki i to widoczne jest już na pierwszy rzut oka. Podoba mi się sposób, w jaki na rysunkach i obrazach przedstawione zostały emocje.

 

Portrety to świetny pomysł na prezent z okazji przeróżnych uroczystości. Osoby lubiące karykatury z pewnością także odnajdą coś dla siebie.

 

Pomimo tego, że wyżej zaprezentowane portrety są naprawdę bardzo ładne, ja osobiście nie lubię tego rodzaju obrazów we wnętrzach – zdecydowanie bliżej mi do architektury i abstrakcji. I to właśnie one sprawiają, że w mojej opinii warto zapoznać się z ofertą tej pracowni, bo są fenomenalne!

 

 

W kolejnym wpisie pokażę Wam, jak abstrakcje prezentują się we wnętrzu a co więcej, jedna z nich będzie nagrodą w konkursie, który już niebawem pojawi się na blogu! 🙂

Pracownię artystyczną Pasja znajdziecie tutaj:

 

www | fanpage | instagram