MEETBLOGIN – spotkanie blogerów wnętrzarskich. Odbędzie się dopiero jesienią ale już teraz chcę Wam o nim opowiedzieć. 🙂

 

GDZIE I KIEDY?

Łódź – to tam w dniach 10-11 października 2015 odbędzie się III edycja MEETBLOGIN, który organizowany jest w ramach Lodz Design Festival. Organizatorką jest Ula z bloga INTERIORS DESIGN.

O CZYM BĘDZIE?

Dużo designu, dużo architektury i dużo projektowania! Wisienką na torcie będą wystawy na Lodz Design Festival. A to wszystko w towarzystwie innych blogerek i pod patronatem najlepszych firm, których produkty z pewnością znacie.

CO W TYM SPOTKANIU JEST NAJLEPSZE?

Zostałam na nie zaproszona! Już teraz nie mogę się doczekać MEETBLOGIN. Takie spotkania to okazja do poszerzenia swojej wiedzy i poznania innych osób, które podzielają moje pasje. Część dziewczyn miałam okazję poznać na poprzednich spotkaniach, część z nich znam ze świata wirtualnego bo odwiedzam ich blogi ale są też takie, których wcześniej zupełnie nie znałam i teraz nadrabiam blogowe zaległości.

MEETBLOGIN to także okazja do zwiedzenia Łodzi, w której nigdy nie byłam. Z pewnością przygotujemy dla Was fotorelację z wyjazdu. Planujemy także kilka innych sesji – na razie jednak nic więcej na ten temat nie napiszę bo nasze plany z pewnością zostaną zweryfikowane przez czas (a raczej jego brak). 😉

Follow my blog with Bloglovin