Jeżeli śledzicie mnie na snapchacie (jola-dk) lub instagramie (jola_dk) to z pewnością wiecie już, że od jakiegoś czasu pracowałam nad otwarciem sklepu internetowego. W końcu jest! Już niedługo odbędzie się oficjalne otwarcie DK-HOME.PL podczas którego przygotuję dla Was coś specjalnego! Wyczekujcie uważnie kolejnych informacji na temat sklepu a tymczasem zapraszam do zapoznania się z jego krótkim opisem. 🙂

***

DK-HOME to sklep internetowy z meblami i innymi akcesoriami wyposażenia wnętrz.

Meble wraz z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza kreują jego przestrzeń – to przedmioty stanowią punkt wyjścia do stworzenia miejsca, które stanie się azylem.

Klimat domu bądź mieszkania tworzą jednak domownicy, nie przedmioty martwe. Dlatego tak ważne jest, aby do ich wyposażenia dobierać produkty, które zgodne są z gustem właścicieli oraz ich stylem życia. Przebywając na co dzień w estetycznych pomieszczeniach, wzrasta komfort życia, a od tego już tylko mały krok do poczucia ciepła domowego ogniska.

Meble, biokominki oraz inne elementy dekoracyjne, które pomogą stworzyć własny, niepowtarzalny dom znajdziecie na www.dk-home.pl. Klient nie jest tam intruzem! Z chęcią doradzimy i pomożemy skompletować wszystkie elementy wyposażenia wnętrz. Celem nadrzędnym tego sklepu nie jest pozyskiwanie przychodu. To miejsce powstało z pasji do pięknych pomieszczeń i pięknych przedmiotów oraz z chęci zarażania ludzi miłością do designu. Znajdziecie tam przedmioty godne polecenia, które z pewnością odmienią Wasze cztery kąty.

 

ZAPRASZAM! 🙂