Od dłuższego czasu panuje trend na DIY (skrót od „do it yourself”, czyli „zrób to sam”). Przejawia się on w najróżniejszej postaci, jednak ja najbardziej lubię oglądać zdjęcia z serii DIY dotyczących mebli i innych akcesoriów wyposażenia wnętrz. Za sporą częścią tych realizacji stoją kobiety, które „od A do Z” zrobiły wszystko przy pomocy własnych rąk.  Z myślą o tych właśnie kobietach powstała świetna akcja!

 

logo od Asi

Pamiętacie Paulę z bloga REFRESZING? Napisała post gościnny w cyklu „ŻYCIE NA KREDYCIE” – kto nie pamięta, niech koniecznie nadrobi zaległości, bo wpis jest mega motywujący! U Pauli właśnie wystartowała świetna akcja pod tytułem BABSKI REFRESZING. Akcja skierowana jest do kobiet, które chciałyby się pochwalić swoimi dziełami. Jeżeli lubicie przerabiać, zmieniać i nadawać drugie życie dekoracjom, meblom i wnętrzom, to ta akcja z pewnością Was zainteresuje. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ. Sama z pewnością dorzucę swoje trzy grosze. 🙂 Bierzcie się do roboty i inspirujcie innych!

 

PS. Przez najbliższy tydzień na blogu nie będzie nowych postów, bo wyjeżdżam na krótki urlop. Na facebook’u zaplanuję posty z przypomnieniem najchętniej czytanych przez Was wpisów – każdego dnia pojawi się coś fajnego. 🙂

Po powrocie z Włoch z pewnością opublikuję fotorelację z wyjazdu, tymczasem na instagramie postaramy się na bieżąco wrzucać zdjęcia pod hashtagami: #dkcrewtravel #dkcrewinitaly.

instagram: JOLA | MACIEK